ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 7775189
nr 777 5189
Jordglob
Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:02:06
16/9 15:53:19
Jordglob
Kondition: slitage
nr 777 5189
Jordglob
Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 17 september 2012 |
16/9 15:53:19 | 1 | Vinnande bud |